להצעת מחיר משתלמתהתקנת תמרורים

האם ידעתם שישנם כ 275 סוגים שונים של תמרורים וכ 95 סמלים אחרים הקשורים לבטיחות והכוונת התנועה בכבישי הארץ? אני בטוח שלא. כולנו מכירים את התמרורים הראשיים כמו עצור, זכות קדימה, כביש משובש ועוד..אבל ישנם עוד מאות אחרים שלא אנחנו כאזרחים ואנחנו כקבלנים או מבצעי עבודות פרטיים מכירים. ולא רק שלא מכירים אלא גם לא מכירים את החוקים השונים והנורמות להצבתם במקומות הנכונים. זהו פשוט לא המקצוע שלנו. "כל אחד בתחומו" אומר הביטוי ותחום התקנת תמרורים שייך לחברות כגון לביא בתנועה ועוד אשר מכירות כל פרט וחוק ונורמה והן הפתרון המושלם עבורכם, אלו המבצעים את הפרוייקט הכולל אם זה כביש בן עירוני, כביש עירוני או כפרי, חנייה, הקמת בית ספר, מרכז מסחרי ועוד ועוד…אם אתם נדרשים לאספקת תמרור, להתקנת תמרור, לאספקת תמרורים רבים , פנו עוד בשלב תכנון הפרוייקט לחברות הרלוונטיות כמו לביא בתנועה וקבלו מהם את הייעוץ הראוי לאחר בחינת התוכנית בכללותה.

התקנת תמרור נכון במקום הנכון ואיכותו היא קריטית לפעמים לבטחון הנהגים והולכי הרגל או להתמצאותם. כמה פעמים נהגנו וחשבנו למה לא שמו תמרור במקום הזה. או שהיינו מאיטים, או שהיינו פונים לפני וכדומה..

וזה כמובן לא חייב להיות פרוייקט גדול או מורכב. בניתם בית ספר? בטוח תידרשו להתקנת תמרורים. אולי רק אספקת תמרור אחד והתקנתו . ואם הפרוייקט יותר גדול כגון חנייה גדולה או כביש גישה למושב, בטח תידרשו לאספקת תמרורים רבים יותר ולהתקנת תמרורים.

אז זכרו, לא רק אספקת התמרורים חשובה או התקנת תמרורים אלא גם איכותם. הקיץ הלוהט בארץ ושעות השמש הרבות יגרמו לצבע על תמרורים באיכות ירודה לדהות מהר מאד וכך עלות החלפתם או תיקונם יעלה יותר מקנייתם הראשונית. לא מתפשרים על בטיחות ולא מתפשרים על איכות. משפטים חשובים אלו הם לחם חוקם של חברות מומחות בתחום כמו לביא בתנועה. חברות אלו יסירו מכם את הדאגה של התקנת תמרורים ויידאגו שהפרוייקט שלכם יהיה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר וגם שתקבלו את האישורים הראויים ממשרדי הממשלה הרלוונטים במהירות האפשרית וללא התפשרות. אתם חייבים זאת לעצמכם ולנו האזרחים. פנו למומחים לפני שתבזבזו כסף וזמן מיותרים.

 

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 0502166656 / 0502166649
או השאר פרטים

עוד בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים
דילוג לתוכן