להצעת מחיר משתלמתסימון חניית נכים

סימון חניות נכים הינו צורך שעלה לפני לא מעט שנים ועד היום מעניק לאלפי אנשים בכל רחבי הארץ את היכולת לגשת לבתיהם ועסקים שונים בנוחות וביעילות, גם בשעה שהם מתמודדים עם מגבלה כלשהי. חברת "לביא בתנועה" העוסקת בסימון כבישים, חניות והצבת תמרורים בעבור לקוחות פרטיים, קבלנים, ועדי בתים, יישובים, חברות ומפעלים תוכל לבצע את סימון החניות בצורה המקצועית והמדויקת ביותר. זאת תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות ובהתחשבות בתנאים הקיימים בשטח.

סימון חניות ייעודיות לנכים

החוק הישראלי מחייב את הקצאת חניות ייעודיות הן בחניונים פרטיים והן בציבוריים, בעבור אלו אשר נושאים תעודת נכה. על מנת לאפיין את מקומות החנייה המיוחדים הללו ישנו צורך בסימון חניית נכים בסימן נכה מוסכם על גבי משטח החניה ובצירוף שלט מתאים. נוכל לראות כי פעמים רבות משטח החנייה עצמו יהיה צבוע בכחול, כך שגם הוא יהיה זה שמעיד כי החנייה המסומנת נועדה לנכים בלבד. חשוב לציין כי קיימות חניות נכים פרטיות וציבוריות. במידה ומדובר בחניית נכים ציבורית, כל אדם בעל תעודת נכה יוכל לחנות בה, אך בשעה שמדובר על חניות פרטיות, הרי שנוכל לראות על השלט את מספר הרכב היחיד שמורשה לעשות שימוש בחניה. רכבים אחרים אינם מורשים לחנות בה, גם במידה והם נושאים תו נכה.

סימון חניות מדויק ומקצועי

בין אם אתם זקוקים לסימון חניית נכה באופן פרטי, מוסדי או עסקי, תוכלו לפנות אל חברת לביא בתנועה ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את העבודה המדויקת והיעילה ביותר בסימון מקום החנייה. חברתנו מקפידה על הענקת שירות אדיב, אישי ומהיר בעבור כל לקוחותיה, זאת על מנת לעמוד בלוחות הזמנים אשר הוקצבו בעבור כל פרויקט. נשמח להגיע למקום השטח ולבחון את התנאים השוררים בו, זאת על מנת להתאים את מקום סימון חניית הנכה בצורה המדויקת ביותר לצרכיו של הלקוח.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 0502166656 / 0502166649
או השאר פרטים

עוד בנושא

חברה לפיתוח אתרים חברה לפיתוח אתרים
דילוג לתוכן